Mikołajkowe spotkanie z dietetykiem

logotypy fundatorów projektów unijnych

Członkowie Klubu Seniora w Widzinie w dniu 09.12.2021r. wzięli udział w spotkaniu z dietetykiem panią Darią Opara. Podczas spotkania omówiono tematykę związaną z dietą oraz zdrowym stylem życia osób w wieku senioralnym. Pani Daria Opara podczas spotkania podkreślała wpływ nie tylko zdrowej diety na kondycję i zdrowie seniorów, ale również wpływ aktywności fizycznej i higieny psychicznej.
Uczestników Klubu Seniora w tym dniu odwiedził Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Kobylnicy, pani Anna Łabik oraz Święty Mikołaj, którzy w imieniu Wójta Gminy Kobylnica, pana Leszka Kulińskiego wręczyli seniorom prezenty, tj. zestawy gier planszowych, a także drobne upominki dla każdego z uczestników spotkania oraz przekazali życzenia świąteczne.
Projekt „Srebrna Sieć II” w ramach którego działa Klub Seniora w Widzinie realizowany jest w ramach Priorytetu 6 – Integracja, Działania 6.2. Usługi społeczne, Poddziałania 6.2.2. Rozwój usług społecznych Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014 – 2020. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Całkowity koszt Projektu wynosi 4 290 086,50 zł, w tym dofinansowanie wynosi 4 075 582,17 zł.
seniorki przy stole z panią dietetyk
seniorki przy stole z panią dietetyk
seniorki przy stole
seniorki przy stole wspólnie z mikołajem i kierownikiem ośrodka pomocy społecznej w kobylnicy
seniorka otrzymująca prezent od mikołaja
seniorka otrzymująca prezent od mikołaja


Drukuj