Aktualności - Ośrodek Pomocy Społecznej w Kobylnicy

Ważny komunikat - dystrybucja produktów żywnościowych

Informacje dotyczące wydawania produktów żywnościowych można znaleźć w zakładce Dystrybucja produktów

Zmiana godzin pracy

Informacja o zmianie godzin pracy Ośrodka Pomocy Społecznej w Kobylnicy od 1 lipca 2019r.

 

Ośrodek Pomocy Społecznej w Kobylnicy informuje, że z dniem 1 lipca 2019r. czynny jest w następujących godzinach:

  1. poniedziałek 7:30 – 16:30
  2. wtorek – czwartek 7:30 – 15:30
  3. piątek 7:30 – 14:30

Kasa Ośrodka czynna jest w następujących godzinach:

  1. poniedziałek 9:30 - 15:30
  2. wtorek - czwartek  9:30 - 14:30
  3. piątek - nieczynna

Ponadto informujemy, że od 1 lipca 2019r. każdy piątek jest dniem przeznaczonym na pracę urzędnika (tj. bez obsługi interesantów), za wyjątkiem zdarzeń losowych, wymagających pilnej interwencji pracownika Ośrodka.

PCPR w Słupsku - ogłoszenie

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji rodziców zastępczych. Do podjęcia współpracy zachęcamy osoby, które kochają dzieci, są otwarte na ich potrzeby, chcą dzielić się z nimi dobrocią i radością. Oferujemy wsparcie specjalistów, pomoc w nawiązaniu wzajemnego kontaktu oraz w rozwiązywaniu codziennych problemów.

Rodziny mają możliwość udziału w grupach wsparcia, szkoleniach podnoszących kompetencje wychowawcze oraz projektach odpowiadających na indywidualne potrzeby dzieci i osób sprawujących pieczę zastępczą.

Plakat - chłopak z misiem


Kandydaci na rodziców zastępczych zobowiązani są do odbycia procesu kwalifikacji, a następnie szkolenia, którego celem jest dostarczenie wiedzy i praktycznych umiejętności niezbędnych do sprawowania opieki i wychowania dzieci, a także zaspokajania ich potrzeb rozwojowych.

Szczegółowe informacje na temat wymagań formalnych oraz procesu kwalifikacji znajdują się na stronie internetowej www.pcpr.slupsk.pl w zakładce Rodzinna piecza zastępcza. Zachęcamy również do umówienia się na rozmowę indywidualną z pracownikiem zespołu ds. rodzinnej pieczy zastępczej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku, tel. 59 841 43 11.

Informacje kontaktowe

Biuletyn Informacji Publicznej Zobacz mapę strony Wyślij email

Dostępność cyfrowa

Strona spełnia wymagania ustawy o dostępności stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia, powiadom nas o tym.

Tel: 59 842 96 16
E-mail: ops@opskobylnica.pl

Deklaracja dostępności cyfrowej

Zamknij menu
Wróć na początek strony