Struktura Organizacyjna

mgr Anna Łabik - Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej

mgr Justyna Ostrycharz - Z-ca Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej

mgr Michał Cackowski - Główny Księgowy

mgr Anna Lasoń - Księgowy

Katarzyna Gil - referent kasjer

Pracownicy socjalni:

mgr Patrycja Szymańska - pracownik socjalny- rejon I: Słonowice, Dobrzęcino, Słonowiczki, Ciechomice, Wrząca, Ścięgnica, Kczewo, Bzowo, Bzowo-Rozłęka

mgr Sławomir Daleki - pracownik socjalny- rejon II: Sierakowo, Kończewo, Kuleszewo, Kuleszewo- Giełdoń, Zagórki, Zbyszewo, Łosino, Lulemino

Irena Kralska - specjalista pracy socjalnej- rejon III: Sycewice, Sycewice-Miedzno, Komorczyn, Zębowo, Reblino, Reblinko, Runowo Sławieńskie, Bolesławice

Bożena Rekowska - specjalista pracy socjalnej - rejon IV: Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Kobylnicy, Kobylnica (numery nieparzyste), (lewa strona ul. Główna), Rzeczna, Strumykowa, Łąkowa, Wodna, Rybacka, Sportowa, Ogrodowa, Młyńska, Schumana, Orzechowa, Słoneczna, Kasztanowa, Rzemieślnicza, Sosnowa, Topolowa, Zajączkowo.

mgr Iwona Moniuszko - pracownik socjalny - rejon V: Lubuń, Żelkówko, Żelkowiec, Żelki, Kruszyna, Płaszewo, Komiłowo, Maszkowo, Kwakowo.

mgr Joanna Nowe - pracownik socjalny - rejon- VI: Kobylnica (ul. Główna (nr. parzyste) Prof. Poznańmskiego, Witosa, Rataja, Franciszkańska, Paderewskiego, Kilińskiego, Narutowicza, Banacha, Kosynierów, Stefczyka, Mikołajczyka, Drzymały, Kądzieli, Krzywa, Głowackiego, Pocztowa, Nad Śluzami, Żródlana, Widzińska, Zaciszna, Kalinowa, Jaśminowa, jodłowa, Olchowa, Bukowa, Brzozowa, Wierrzsbowa, Dębowa, Aleja Spacerowa, Wiśniowa,Różana, Kwiatowa, Krokusowa, Rumiankowa, Chabrowa, Liliowa, Makowa, Storczykowa, Tulipanowa, Konwaliowa, Widzino.

Asystent rodziny:

mgr Ksenia Dreścik

Dział świadczeń rodzinnych:

mgr Małgorzata Kostrzewska - inspektor d/s świadczeń

mgr Agnieszka Buławska - inspektor d/s świadczeń

mgr Sylwia Terebecka - inspektor d/s świadczeń

mgr Beata Zaręba - inspektor d/s świadczeń

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Dodatki Mieszkaniowe:

mgr Agnieszka Owczarek - samodzielny referent ds. dodatków mieszkaniowych i obsługi Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

Programy profilaktyczne:

mgr Anna Ożóg - inspektor ds. programów profilaktycznych

Usługi opiekuńcze:

Derda Elżbieta

Laza Ewa

Dymitruk Magdalena

Rucińska Elżbieta

Lewandowska Danuta


Drukuj  
Zamknij menu
Wróć na początek strony