Wycieczka do Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego

logotypy fundatorów projektów unijnych
W dniu 10 lipca 2022r. uczestnicy projektu Rodzina w Centrum II pojechali na wycieczkę do Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego. Organizatorem wyjazdu był Ośrodek Pomocy Społecznej w Kobylnicy.
Celem wyjazdu było pokazanie rodzinom możliwości wspólnego spędzania czasu. Podczas zwiedzania można było zobaczyć gatunki zwierząt pochodzące ze wszystkich kontynentów. Ssaki, gady i ptaki budziły podziw zarówno wśród dorosłych jak i dzieci. Dodatkową atrakcją dla najmłodszych było poruszanie się po ZOO z mapą małego odkrywcy i zbieranie pieczątek z trasy zwiedzania.
Podczas zwiedzania skansenu pomocą służyła wolontariuszka, która wspierała rodziców w opiece nad najmłodszymi uczestnikami wycieczki.
W trakcie wyjazdu rodziny miały zapewniony przez organizatora obiad.
Wycieczka na długo zapadnie w pamięci wszystkim dorosłym i dzieciom.

Projekt „Rodzina w Centrum II” realizowany jest w ramach Priorytetu 6- Integracja, działania 6.2. Usługi Społeczne, Poddziałania 6.2.2. Rozwój Usług Społecznych Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014- 2020.
Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020r. Wartość projektu wynosi 861 866,66 zł, w tym dofinansowanie wynosi 818 773,33 zł.
uczestnicy wycieczki przed wejściem do zoo
żyrafa
uczestnicy wycieczki spacerujący po terenie zoo
małpy w klatce
uczestnicy wycieczki spacerujący po terenie zoo
uczestnicy wycieczki spacerujący po terenie zoo
wielbłądy
uczestnicy wycieczki przy stole podczas obiadu


Drukuj