Wycieczka do Parku Dinozaurów w Łebie

logotypy fundatorów projektów unijnych
W dniu 10 lipca 2021r., odbyła się wycieczka do rodzinnego Parku Dinozaurów w Łebie, dla rodzin będących uczestnikami projektu "Rodzina w Centrum II". Atrakcjami wycieczki był spacer ścieżką edukacyjną po terenie parku a także: przejazd pojazdami Flinstonów, zabawy na zjeżdżalniach wodnych, przejażdżki rowerami wodnymi, Koło Młyńskie, animacje na Statku Pirackim, płukanie złota w Płukalni Złota, Zamek Strachu, Labirynt Luster, korzystanie z placu zabaw, seanse w Kinie 7D, gra w minigolfa. Odwiedziliśmy także Mini Zoo, gdzie można było nakarmić mieszkające w nim zwierzęta.
Tutejszy Ośrodek zapewnił wszystkim uczestnikom posiłek.
Podczas korzystania ze wszystkich atrakcji rodziny wspólnie spędzały czas i integrowały się. W realizacji działań pomagała nam wolontariuszka, która wspierała rodziców w prawidłowej opiece nad dziećmi, animowała czas i udzielała indywidualnych wskazówek dotyczących zachowania rodziców i dzieci w czasie korzystania z atrakcji czy posiłków.
Zarówno rodzice jak i dzieci, nie mogą doczekać się już kolejnej wycieczki.

Projekt „Rodzina w Centrum II” realizowany jest w ramach Priorytetu 6- Integracja, działania 6.2. Usługi Społeczne, Poddziałania 6.2.2. Rozwój Usług Społecznych Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014- 2020.
Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020r. Wartość projektu wynosi 861 866,66 zł, w tym dofinansowanie wynosi 818 773,33 zł
.
zdjęcie grupowe uczestników wycieczki na tle makiety dużego dinozaura
zdjęcie dziewczynki skaczącej na trampolinie
uczestnicy wycieczki spacerujący po drewnianej kładce pośród wysokich traw
uczestnicy wycieczki na tle makiety pterodaktyla
czworo dzieci trzymających się za ręce na ścieżce edukacyjnej w parku dinozaurów pod nadzorem jednej z mam
trójka dzieci przy makiecie dinozaura


Drukuj