Wycieczka do Parku Trampolin

logotypy fundatorów projektów unijnych
W dniu 24 października 2021r. uczestnicy projektu Rodzina w Centrum II pojechali na wycieczkę do Parku Trampolin w Bolesławicach. Organizatorem wyjazdu był Ośrodek Pomocy Społecznej w Kobylnicy.
Wycieczka miała na celu integrowanie się podczas wspólnej zabawy. Podczas skakania na trampolinach dorośli uczestnicy mogli poczuć się jak dzieci, natomiast młodsi nie kryli się z radością, jaką odczuwali podczas wspólnej zabawy z rodzeństwem i rodzicami. Do dyspozycji była cała sala wyposażona w trampoliny z różnego rodzaju przeszkodami. Rodziny bawiły się w berka, grały w zbijaka i trenowały rzuty do kosza, jednocześnie skacząc na trampolinach. Po dwóch godzinach zabawy, mimo zmęczenia wszystkim dopisywał humor .
Projekt „Rodzina w Centrum II” realizowany jest w ramach Priorytetu 6- Integracja, działania 6.2. Usługi Społeczne, Poddziałania 6.2.2. Rozwój Usług Społecznych Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014- 2020.
Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020r. Wartość projektu wynosi 861 866,66 zł, w tym dofinansowanie wynosi 818 773,33 zł.
uczestnicy wycieczki w parku trampolin
uczestnicy wycieczki w parku trampolin
uczestnicy wycieczki w parku trampolin
uczestnicy wycieczki podczas rozgrzewki
uczestnicy wycieczki podczas rozgrzewki
uczestnicy wycieczki podczas zabawy
uczestnicy wycieczki podczas zabawyDrukuj