Wyjazd do Kręgielni

logotypy fundatorów projektów unijnych

W dniu 1 październik 2022r. uczestnicy projektu Rodzina w Centrum II pojechali do kręgielni znajdującej się w Parku Wodnym w Redzikowie. Organizatorem wyjazdu był Ośrodek Pomocy Społecznej w Kobylnicy.
Celem wycieczki, kolejny raz było pokazanie rodzinom możliwości wspólnego spędzania czasu. Udział w wyjeździe wzięły rodziny, których uczestnicy w większości mieli okazję po raz pierwszy zagrać w kręgle. Do dyspozycji rodzin były zarezerwowane cztery tory. Z pozoru prosta czynność, taka jak trafienie kulą w ustawione na końcu toru kręgle, okazała się sporym wyzwaniem zarówno dla dorosłych uczestników, jak i dla dzieci. Najmłodsi byli zaskoczeni ciężarem kul dlatego pomocne okazały się specjalne zjeżdżalnie, które ułatwiały celne trafienie w kręgle. Swoich sił można było spróbować również podczas gry w bilard. Dwie godziny wspólnej zabawy wszystkim poprawiły samopoczucie.
Podczas wyjazdu pomocą służyła wolontariuszka, która wspierała rodziców w opiece nad najmłodszymi uczestnikami wycieczki. Wszystkie rodziny miały zapewniony transport.
Projekt „Rodzina w Centrum II” realizowany jest w ramach Priorytetu 6- Integracja, działania 6.2. Usługi Społeczne, Poddziałania 6.2.2. Rozwój Usług Społecznych Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014- 2020.
Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020r. Wartość projektu wynosi 861 866,66 zł, w tym dofinansowanie wynosi 818 773,33 zł.
uczestnicy wycieczki podczas gry w kręgle
uczestnicy wycieczki podczas gry w kręgle
uczestnicy wycieczki podczas gry w kręgle
uczestnicy wycieczki podczas gry w kręgle
uczestnicy wycieczki podczas gry w bilard
uczestnicy wycieczki podczas gry w bilard


Drukuj