Wyjazd do Teatru Lalki Tęcza w Słupsku

logotypy fundatorów projektów unijnych
W dniu 25 czerwca 2022r. uczestnicy projektu Rodzina w Centrum II pojechali na wycieczkę do Teatru Lalki Tęcza w Słupsku na spektakl, pt. „Niedźwiedź i Masza – gdzie moja kasza”. Organizatorem wyjazdu był Ośrodek Pomocy Społecznej w Kobylnicy.
Wyjazd odbył się w ramach organizacji wolnego czasu dla rodzin, i miał na celu pokazanie uczestnikom możliwości spędzenia wspólnie czasu.Przedstawienie okazało się pełne humoru i bawiło zarówno dzieci jak i dorosłych. Główna bohaterka Masza, mała dziewczynka gubi się w lesie i przypadkowo podczas burzy, znajduje schronienie w niedźwiedziej gawrze. Podczas swojego pobytu, burzy ład poukładanego życia niedźwiedzia lecz z czasem oboje się zaprzyjaźniają.
Piękna scenografia, oprawa muzyczna i znakomita obsada aktorska sprawiła, że godzinny spektakl oglądało się z zapartym tchem a dodatkowo występujące na scenie postacie miały kontakt z publicznością.
Przez cały pobyt rodzinom pomagała wolontariuszka wspierając rodziców w opiece nad dziećmi. Rodziny miały też zapewniony transport.
Projekt „Rodzina w Centrum II” realizowany jest w ramach Priorytetu 6- Integracja, działania 6.2. Usługi Społeczne, Poddziałania 6.2.2. Rozwój Usług Społecznych Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014- 2020.
Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020r. Wartość projektu wynosi 861 866,66 zł, w tym dofinansowanie wynosi 818 773,33 zł.
aktorzy na scenie
aktorzy na scenie
masza3
aktorzy na scenie


Drukuj