Punkt Interwencji Kryzysowej oferuje pomoc

Informujemy, że każdy mieszkaniec Gminy Kobylnica, który znalazł się w kryzysie m.in. z powodu doświadczanej przemocy fizycznej lub psychicznej, jak również w powodu utraty zatrudnienia, śmierci bliskiej osoby, kryzysu zdrowotnego czy rozpadu związku, oraz gdy mierzy się z problemem wszelkich uzależnień członka rodziny, może skorzystać z nieodpłatnych usług Punktu Interwencji Kryzysowej i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Słupsku. Zakres wsparcia obejmuje: udzielenie pomocy interwencyjnej przez pracownika pierwszego kontaktu Punktu, oraz pomocy psychologicznej i prawnej, możliwość założenia „Niebieskiej Karty”, opracowanie indywidualnej ścieżki wsparcia, współdziałanie z przedstawicielem Gminy Kobylnica w rozwiązaniu sytuacji kryzysowej, możliwość uczestniczenia w grupowych warsztatach, oraz monitoring sytuacji osoby w kryzysie.

Kontakt:
Punkt Interwencji Kryzysowej i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Słupsku
adres: ul. Jana Pawła II 1 lok. 604-607 (VI piętro) - dla niepełnosprawnych wejście od strony przychodni

godziny pracy: w dni powszednie 7.30 - 20.00, w soboty 8.00 - 13.00

tel. 59 841 40 46

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowy kontakt dla osób doświadczających przemocy w rodzinie:

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 690489658 czynny poza godzinami pracy Punktu

człowiek do człowieka wyciąga pomocną dłoń


Drukuj