OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA

wzór ogólnopolskiej karty seniora

W dniu 11 kwietnia 2019r. Gmina Kobylnica dołączyła do grona 120 powiatów, gmin, miast partnerskich i zawarła porozumienie ze Stowarzyszeniem MANKO dotyczące przystąpienia Gminy Kobylnica do Programu Gmina Przyjazna Seniorom oraz lokalnej edycji Ogólnopolskiej Karty Seniora.
Ogólnopolską Kartę Seniora- edycja Gmina Kobylnica, może otrzymać każdy mieszkaniec Gminy, który ukończył 60 rok życia. Karta wydawana jest bezpłatnie i upoważnia do korzystania ze zniżek i licznych promocji oferowanych przez partnerów w całej Polsce. Takich punktów jest już ponad 1700, a z każdym dniem ta liczba rośnie. Katalog zniżek przysługujących z Ogólnopolską Kartą Seniora jest dostępny na stronie internetowej: www.glosseniora.pl (w zakładce Ogólnopolska Karta Seniora). Z katalogiem można się również zapoznać w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Kobylnicy przy ul. Wodnej 20/3, pok. nr 1.

Gdzie złożyć wniosek

W celu otrzymania Ogólnopolskiej Karty Seniora należy złożyć wypełniony wniosek w Ośrodku Pomocy Społecznej w Kobylnicy- pok. nr 1. Formularze można także pobrać na stronie internetowej www.opskobylnica.pl oraz www.kobylnica.pl. Karta wydawana jest bezterminowo i od razu po wypełnieniu wniosku.

Zgłoszenie firm do programu Ogólnopolskiej Karty Seniora

Każda firma, która zechce wesprzeć Seniorów, może zgłosić się do Programu Ogólnopolskiej Karty Seniora jako Partner udzielający zniżek beneficjentom tegoż programu. Firma zgłasza się poprzez uzupełnienie formularza (do pobrania na stronie internetowej www.opskobylnica.pl, lub www.glosseniora.pl ). Przedsiębiorca ma do wyboru trzy opcje przystąpienia do programu – podstawową (bezpłatną dla firm znajdujących się w Gminie Kobylnica, w innym przypadku firma ponosi jednorazową opłatę w wysokości 50 zł. netto), extra i premium (za które ponoszona jest opłata zgodnie z opisem na formularzu zgłoszeniowym). Zainteresowane firmy mogą dostarczać zgłoszenia do Ośrodka Pomocy Społecznej w Kobylnicy lub bezpośrednio na adres Stowarzyszenia MANKO, al.J.Słowackiego 46/30, 30-018 Kraków. Stowarzyszenie MANKO, jako organizator Ogólnopolskiej Karty Seniora, pomaga firmom partnerskim w promowaniu ich marki poprzez m.in. zamieszczanie reklam w ogólnopolskim magazynie „Głos Seniora” oraz jego lokalnych edycjach, a także umieszczanie informacji o oferowanej zniżce na stronie internetowej www.glosseniora.pl.
Niezbędne formularze programu Ogólnopolskiej Karty Seniora znajdują się w załącznikach poniżej.

pdfFORMULARZ_dla_Partnera.pdf

Formularz_dla_Seniora_2.pdf

pdfinfo_RODO.pdf

pdfRegulamin-OKS.pdf

pdfLISTA-FIRM-OKS-10.05.2019.pdf

pdfuchwała.pdf


Drukuj